Pers en media

FOTOGRAFEN 

Meurisse Frank
Schrijnwerkersstraat 25
8770 Ingelmunster
(Het Nieuwsblad - De Weekbode)
GSM 0496/863 340
E-mail : info@sfm.be

Kesteloot Jean-Claude
Kastanjestraat 22
8560 Wevelgem
(Krant Van West-Vlaanderen)
GSM 0475/790 859
E-mail: jean-claude.kesteloot@telenet.be

Holderbeke Patrick
Persagentschap HOL bvba

Vichteplaats 33
8570 Vichte
(Persfotograaf - Voorzitter van Perskring Kortrijk)
Tel. 056/22 53 33 - GSM 0475/712 556
E-mail: patrick@holderbeke.be
http://www.patrick.holderbeke.be

Cluyse Julien
Gentstraat 172
8770 Ingelmunster
(De Weekbode)
Tel. 051/30 01 95 - GSM 0472/825 755
E-mail: julien.cluyse@telenet.be

Van Gheluwe Geert
Olympialaan 45
8880 St. Eloois Winkel
(Voor Lendelede en voor alles)
Tel. 056/50 45 05 - GSM 0476/506 563
FAX; 056/50 49 88
E-mail:vggs@skynet.be

JOURNALISTEN 

Vander Stricht Wouter
Ten Bosstraat 12
8870 Izegem
(Eindredacteur De Weekbode)
GSM 0497/263 200
Tel. bureau 051/26 62 55 - Fax bureau 051/26 65 87
E-mail: wouter.vander.stricht@kw.be

Van Gheluwe Geert
Olympialaan 45
8880 St. Eloois Winkel
(Het Laatste Nieuws)
tel. 056/50 45 05 - GSM 0476/506 563
E-mail : vggs@skynet.be

Remaut Jos
Cramponweg 8
7782 Ploegsteert
(Adjunct-Hoofdredacteur Krant van West-vlaanderen)
tel; bureel 051/26 64 71
GMS 0475/744 340
E-mail: jos.remaut@kw.be

Vantomme Evelien
Burg. Nolfstraat 9/32
8500 Kortrijk
(Het Nieuwsblad - Correspondent Lendelede) 
GSM 0495/669 176
E-mail: evelienvantomme@skynet.be / lendelede@nieuwsblad.be

Balliu Ivan
Prinsessestraat 59/1
8870 Izegem
(De Weekbode)
GSM 0475/683 560
E-mail:ivan.balliu@gmail.com

Verhaest Philippe
Schilderstraat 10
8770 Ingelmunster
(Krant van West-Vlaanderen)
GSM 0479/933 248
E-mail: philippe.verhaest@kw.be

Meurisse Frank
Schrijnwerkersstraat 25
8770 Ingelmunster
(De Zondag en Het Nieuwsblad)
GSM 0496/863 340
E-mail : info@sfm.be

Dumoulein Valentijn
Vijverzicht 6 bus 22
8860 Lendelede
(Redacteur Het Laatste Nieuws - De Streekkrant - Roularta)
(correspondent voor Radio 2)

GSM 0498/135 819
E-mail:  valentijn.dumoulein@telenet.be

Danneel Klaas
Handelsstraat 78 bus 11
8880 Roeselare
(VTM - Journalist (West-vlaanderen) - Lendelede
GSM 0495/ 684 826
E-mail: klaasdanneel@gmail.com

Janart Michael
(Radio 2 West-Vlaanderen)
Doorniksesteenweg 214 B
8500 Kortrijk
Tel. 056/24 73 15
E-mail: michael.janart@vrt.be

Radio 2 West-Vlaanderen
Luc Vanhauwaert
Doorniksesteenweg 214 B
8500 Kortrijk
Tel. 056/24 73 21 of 056/24 73 24
E-mail: redactiewestvlaanderen@radio2.be
 

WTV, RMM Reclameregie
Kwadestraat 151b
8800 Roeselare
Tel. 051/25 95 25 -  Fax 051/25 95 22
http://www.focus-wtv.be/
redactie@focus-wtv.be
Bart Coopman (hoofdredacteur)
GSM 0472/900 112
E-mail: bart.coopman@focus-wtv.be 
Andy Debo  (eindredacteur WTV)
GSM 0475/813 559
E-mail: andy.debo@fucus-wtv.be 

De Morgen
(Redactie)
Brusselsesteenweg 347
1730 Asse (Kobbegem)
Tel. 02-556 68 11
E-mail: info@demorgen.be

Drukcenter Mondy bvba
Winkelsestraat 78
8860 Lendelede
GSM 0495/851 752
E-mail: drukcenter.mondy@skynet.be

Steps
Meensesteenweg 290
8800 Roeselare
Tel. 051/26 62 01 - Fax. 051/26 62 02
E-mail: kantoor.roeselare@roularta.be - redactie.roeselare@roularta.be

Het Nieuwsblad Rondom Roeselare
Desmytere Geert

Abeelstraat 29 A
9600 Ronse
Tel. 050/55 55 55 - Fax. 055/23 55 47
E-mail: redactie@rondom.be

Karaat
Kurt Deman
Vlasstraat 17
8710 Wielsbeke
Tel. 056/60 73 33 - Fax. 056/61 05 83 - GSM 0494/232 405
E-mail: info@karaat.be  - mailto:info@karaat.be
Redactie: redactie@karaat.be

Sandro Delaere
(Freelance journalist: persagentschap Belga -
correspondent West-Vlaanderen - Algemeen Nieuws)

GSM 0497/723 184
E-mail: sandro.delaere@hotmail.be
Twitter: @sandro39

Decock Bernard
Merellaan 25
8500 Kortrijk
Journalist Zuid-West-Vlaamsemedia
GSM 0495/254 547
E-mail: zuid.west.vlaamsemedia@gmail.com
www.zuid-west-vlaamsemedia.be

Vandewaetere Etienne
Manpadstraat 8
8860 Lendelede
Correspondent Lendelede - De Weekbode
Tel.: 051/30 49 69
GSM 0478/740 903
E-mail: etienne.vandewaetere@telenet.be

Devos Rik
Vrijeigen 32
8540 Deerlijk
Journalist De Streekkrant
Tel.: 056/29 39 96
GSM 0478/445 105
E-mail: rik.devos@telenet.be  

in Vlaanderen (Het belang van Vlaanderen)
www.invlaanderen.be/
Ophovenstraat 32
3680 Neeroeteren
E-mail: redactie@inVlaanderen.be

Dubois Thomas
Verantwoordelijke voor editie Roeselare - Izegem
Redactie KW, t.a.v. Thomas Dubois
Meiboomlaan 33
8800 Roeselare
GSM 0495/765 448
E-mail: thomas.dubois@kw.be